O Firmie

/O Firmie
O Firmie 2018-10-30T14:00:01+00:00

Nikogo nie trzeba przekonywać że zdrowy dach z materiału pozyskiwanego ekologicznie – nie ma sobie równych w żadnej kategorii.

Dodając do tego zachowanie wysokiego stopnia profesjonalizmu przy jego układaniu oraz właściwego reżymu technologicznego otrzymujemy produkt doskonały.

Praktycznie każdy rodzaj pokrycia dostępny na rynku spełnia swoje podstawowe zadanie – odprowadzeni wody poza obręb budynku, ale tylko trzcina posiada zalety które czynią ją bezkonkurencyjną, oto one:

 1. Współczynnik przewodzenia ciepła
  – sucha – 0,07 kcal/mxhxSC
  – wilgotna – 0,09 kcal/mxhxsC
 2. Ciężar – 35-72 kg/m2
 3. Doskonała termoizolacja na poziomie K~0,4, latem – chłodno, zimą – ciepło
 4. Tłumienie hałasu
 5. Szczelność
 6. 100 % zabezpieczenie przed najbardziej szkodliwym dla człowieka zakresem promieniowania ultrafioletowego
 7. Doskonałe możliwość plastycznego kształtowania dachu ograniczona jedynie inwencją strzecharza
 8. Przy zastosowaniu żaroodpornych materiałów do wiązania, z dodatkiem m.in. chromoniklu, strzecha stanowi zaporę dla ognia a zastosowanie chemicznych perforacji gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców domu i użytkowników!
 9. Idealna harmonia ze środowiskiem i krajobrazem. Przykładem mogą być domy autorów bezimiennych, które powstawały przez setki lat na podstawie wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, a dziś zadziwiają swoim niepowtarzalnym stylem i przyciągają wzrok wyjątkowym urokiem!
 10. Gwarancja udzielana przez firmę – standardowo 10 lat (przy zachowaniu warunków serwisowych)
CO OFERUJEMY
 • DACHY TRZCINOWE

 • ALTANKI DREWNIANE

 • DOMKI LETNISKOWE

 • MEBLE OGRODOWE

 • IMPREGNACJA DACHÓW

 • GRILLE I WĘDZARNIE

 • PLACE ZABAW

 • DOMKI LETNISKOWE

DODATKOWE INFORMACJE
 • POKRYCIA TRZCINOWE NA DOMACH, ZAJAZDACH, DOMKACH LETNISKOWYCH, ALTANKACH, SKANSENACH

 • BUDOWA ALTAN Z DREWNA, DOMKÓW LETNISKOWYCH I CAŁOROCZNYCH

 • BUDOWA TARASÓW DREWNIANYCH

 • BUDOWA DREWNIANYCH PLACÓW ZABAW, DREWNIANE HUŚTAWKI

 • BUDOWA DREWNIANYCH STUDNI, STUDZIENEK

 • IMPREGNACJA DACHÓW P.POŻ. ŚRODKIEMZ ATESTEM

 • BUDOWA GRILLI I WĘDZARNI

 • BUDOWA PIECY CHLEBOWYCH Z KAMIENIA

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą działającą na rynku ogólnoświatowym od wielu lat. Wszelkie usługi dekarskie, dekarstwo trzcinowe oraz krycie dachów strzechą to nasza główna specjalizacja. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu. Jesteśmy firmą, która doradzi na każdym etapie prac związanych z przebiegiem różnych etapów realizacji projektu. Nasza działalność to również elementy wyposażenia oraz mniejszej architektury ogrodowej. Najważniejsze są dla nas estetyka oraz jakość wykonywanych przez nas prac.

DLACZEGO MY

Zdobyte przez długoletnią pracę w branży strzecharstwa umiejętności i ciągłe doskonalenie ich w praktyce, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Praca, jaką wykonujemy – krycie dachów strzechą, jest również dla nas pasją, dlatego do każdej realizacji podchodzimy z zapałem. Indywidualnie rozpatrujemy każdy projekt, uwzględniając potrzeby i wymagania klienta. Krycie dachów trzciną jest zajęciem wymagającym wprawy i doświadczenia, którymi możemy się śmiało pochwalić. Jesteśmy solidni i dotrzymujemy terminów. Posiadamy również własną bazę materiałów, co pozwala na oszczędność czasu. Nasze realizacje to nie tylko altany ale również domy kryte strzechą. Nasi zadowoleni klienci są najlepszą reklamą.

KONTAKT I WYCENA

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Każda z naszych realizacji oparta jest o projekty przygotowane wspólnie z inwestorem. Po konsultacjach, znając oczekiwania klientów, ich preferencje i upodobania, opracowujemy projekt budowlany. Staramy się również dopasować projektowane przez nas budynki do otaczającej je przyrody, czy warunków terenu. Przygotowując wycenę zarówno architektury ogrodowej, jak i dachów ze strzechy, sugerujemy się poza wielkością, użytymi materiałami, wykończeniem, itp., dlatego wycena jest indywidualną kwestią, poprzedzoną poznaniem konkretów.

OFEROWANE PRODUKTY