Strzechpol Nikogo nie trzeba przekonywać że zdrowy dach z materiału pozyskiwanego ekologicznie - nie ma sobie równych w żadnej kategorii.

Dodając do tego zachowanie wysokiego stopnia profesjonalizmu przy jego układaniu oraz właściwego reżymu technologicznego otrzymujemy produkt doskonały.

Praktycznie każdy rodzaj pokrycia dostępny na rynku spełnia swoje podstawowe zadanie – odprowadzeni wody poza obręb budynku, ale tylko trzcina posiada zalety które czynią ją bezkonkurencyjną, oto one:

1. Współczynnik przewodzenia ciepła
- sucha - 0,07 kcal/mxhxSC
- wilgotna - 0,09 kcal/mxhxsC
2. Ciężar - 35-72 kg/m2
3. Doskonała termoizolacja na poziomie K~0,4, latem - chłodno, zimą - ciepło
4. Tłumienie hałasu
5. Szczelność
6. 100 % zabezpieczenie przed najbardziej szkodliwym dla człowieka zakresem promieniowania ultrafioletowego.
7. Doskonałe możliwość plastycznego kształtowania dachu ograniczona jedynie inwencją strzecharza
8. Przy zastosowaniu żaroodpornych materiałów do wiązania, z dodatkiem m.in. chromoniklu, strzecha stanowi zaporę dla ognia a zastosowanie chemicznych perforacji gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców domu i użytkowników!
9. Idealna harmonia ze środowiskiem i krajobrazem. Przykładem mogą być domy autorów bezimiennych, które powstawały przez setki lat na podstawie wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, a dziś zadziwiają swoim niepowtarzalnym stylem i przyciągają wzrok wyjątkowym urokiem!
10. Gwarancja udzielana przez firmę - standardowo 10 lat (przy zachowaniu warunków serwisowych).ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Strzechpol - zadzwoń!

tel: 721 722 700 / 663 854 365     email: tomstrzech3@wp.pl